BeeSpeak 3 / TeamSpeak 3 📱

Ostatní 8. lis 2021

Vážení členi projektu,

dnešním dnem jsme spustili jako projekt TeamSpeak 3 server na který se můžete připojit i vy veřejnost. Na serveru není nastavené žádné heslo a pokud nevíte, jak se připojit na náš TeamSpeak 3 server tak vám zde rádi pomůžeme na naší Wiki stránce!

První krok 1️⃣

V prvním kroku si stáhneme aplikaci TeamSpeak 3 do našeho počítače (ODKAZ ZDE). Poté po instalaci aplikace klikneme na Connections v tabu v aplikaci a napíšeme si IP adresu TeamSpeak 3 serveru. Zvolíme si v položce Nickname i svojí přezdívku kterou máme na MC serveru.

IP adresa: ts3.beegames.eu

Vzhled IP adresy na TeamSpeak 3 server

Druhý krok 2️⃣

V druhém kroku máme možnost se připojit do různých místností kde lze komunikovat s hráči, popřípadě AFK místnost či poslouchání rádia v MusicBot roomce. Stačí pouze 2x kliknout na název místnosti abyste se připojili do místnosti a mohli hovořit s hráči.

Vzhled TeamSpeak 3 serveru

Důležitá informace 🔥

Podpora pro hráče na TeamSpeak 3 server se nenachází. Pokud máte problémy a chcete je řešit s členi týmu tak všechny požadavky se řeší přes Discord server BeeGames.

Permanentní hlasové místnosti 🔒

Možnost si založit permanentní hlasovou místnost má možnost každý člověk který si zakoupil na serveru vip Ultimate. Pokud jste si zakoupili toto VIP máte možnost kontaktovat vedení projektu v Ticketu na Discord serveru, aby Vám vytvořili voice místnost.

Dotazy / Problémy? ❓

Pokud budete mít problémy s TeamSpeak 3 serverem tak jsme Vám k dispozici na Discord serveru či emailové adrese [email protected].

Těšíme se na Vás na našem TeamSpeak 3 serveru 🐝!

Štítky

aaexa_12

🐝 + 🍯 = ❤️

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!