Bezpečnost BeeGames.eu 🔐

Webová stránka 3. čvn 2021

Bezpečnost a ochrana dat na našem projektu je prioritou u nás. Snažíme se mít co nejvíce zabezpečené data hráčů a informace.

Všechny emailové schránky a zprávy jsou monitorovány a chráněny společností Microsoft. Společnost nám poskytuje emailové schránky a interní aplikace které používáme. Co se týče našeho Discord serveru tak tam pouze pracujeme s tresty a řešení podpory. Podporu řeší členi Helper týmu.

Na všech webových stránkách jsou k dispozici SSL certifikáty, kteří šifrují vaší komunikaci (např. zadávání hesla a přihlašování) mezi Vámi a serverem. Tudíž si prosím VŽDY zkontrolujte, zda navštěvujete správnou stránku BeeGames.eu a zda obsahuje HTTPS a v prohlížeči zámek vedle odkazu 🔗.

Platný certifikát na všech BeeGames webových stránkách
Platný certifikát na všech BeeGames webových stránkách

Všechny hesla ať již na webovou stránku nebo na Minecraft server tak jsou šifrovány v databázi různými znaky ke kterým nemá nikdo z týmu přístup. Všechny naše servery a stránky jsou ochráněni proti DDOS ochraně. Při zjištění útoku se to řeší se společností, pod kterou naše stránka spadá 🤝.

Co dělat při zjištění falešné stránky 😯?

Při zjištění falešné webové stránky okamžitě kontaktujte vedení projektu na emailové adrese [email protected] nebo na Discord serveru ⚠️. Podejde potřebné důkazy a postup, jak jste se o stránce dozvěděli.

Užitečné odkazy 🔗

Zásady ochrany osobních údajů • BeeGames.eu

Pravidla a podmínky • BeeGames.eu

Pravidla projektu ⛔

Jako projekt máme také své pravidla, která se nacházejí na hlavní webové stránce BeeGames.eu. Odkaz na pravidla naleznete také na konci tohoto příspěvku. Při připojení či zaregistrování na webu, serveru automaticky SOUHLASÍTE s pravidly, které máme uvedeny na webové stránce.

Pravidla • BeeGames.eu

Štítky

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!