Historie projektu BeeGames.eu 🐝

Všeobecné 21. říj 2021

Vážení hráči a uživatelé herního projektu BeeGames.eu. Jsme rádi že jste na našem projektu a že se o náš projekt zajímáme. Mnoho z Vás nám psalo dotazy, které směrovali na to, jak vznikl projekt BeeGames.eu a jaké má projekt technické zázemí a kdo se vše stará o projekt a jaký má člen vše na starosti? Proto doporučujeme se posadit a přinést si popcorn či něco na zub a sodovku. Jdeme na to!

Vznik projektu 🐤

Projekt byl založen dne 23.3.2021 ve 22:00 večerních hodinách. bylo to tak že dva owneři Nudlicka a aaexa_12 hráli společně na konkurenčním projektu a dostali nápad, že by chtěli zkusit založit projekt na kterém bude dobrá komunita a všichni budeme přátelští a budeme si pomáhat navzájem. Napadali nás různé názvy projektu jako byli například i-portal, Acraft, WoolGame. Poté jsme se shodli společně že k našim plánům, které máme tak se bude hodit název BeeGames.eu.

Dalším plánem bylo že si musíme zařídit server na kterém můžeme testovat pluginy a vše nastavovat. Tudíž jsme požádali Hicoria hosting, zda by nám nenabídli Minecraft hosting na týden zdarma pro zkušební využití. Bohužel jsem, časem zjistili že nám hosting nevyhovuje našim požadavkům tudíž jsme se rozhodli, že odejdeme od hostingu a zařídíme si svůj stroj na kterém běžíme aktuálně.

Týden po tom se k nám přidal do vedení _Miskoo který si vzal na starost nábory, členy týmu a komunitu o kterou se stará do teď. Společně jsme poté začali používat funkce od společnosti Microsoft jako jsou aplikace pro interní komunikaci a emailové schránky.

Technické zázemí projektu 🛠️

Jako projekt všechny svoje stroje hostujeme v Německé zemi u různých společností, kteří mají obrovské serverové místnosti.

Hlavní stroj: AMD Ryzen™ 9 5950X 16-Core / 128 GB DDR4 ECC / 2 x 3.84 TB NVMe SSD / 1 GBit/s port

Druhý stroj: Dedicated 4 GB 2 CPU, 80 GB Storage, 4 GB RAM/ AMD

Třetí stroj: Dedicated 8 GB 2 CPU, 80 GB Storage, 8 GB RAM/ AMD

Důležité odkazy 🔗

Aby Vám nic neuteklo z našeho projektu doporučujeme nás sledovat na Instagramu a na našem Discord serveru kde se nachází také celá komunita naše.

Instagram: @beegames.eu

Discord server: www.discord.gg/beegames

Webová stránka: www.beegames.eu

Štítky

aaexa_12

🐝 + 🍯 = ❤️

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!