Jak se připojit na Discord server

Discord 3. čvn 2021

Máte přátele na našem projektu a nevíte kde se s nimi spojit? Náš projekt nabízí všem hráčům a členům na projektu prostor kde lze komunikovat mezi sebou. Jako projekt máme hlasový server na platformě Discord 📱. Discord je aplikace který je zdarma a můžete si jí stáhnout zdarma na Telefon, PC, Tablet. Abyste se mohli připojit na náš Discord server a komunikovat na něm tak kvůli zabezpečení serveru musíte mít ověřené telefonní číslo a ověřenou emailovou adresu na svém účtu.

Jak se připojit 🤙

Na náš Discord server se připojíte pomocí pozvánku, kterou máte zde. Odkaz se vám otevře v novém okně ve vašem prohlížeči a kliknete Pokračovat do Discordu. Otevře se Vám aplikace Discord.

Vzhled výzvy k otevření aplikace

Po otevření aplikace se nám zobrazí uvítací zpráva od Discordu kde máte popsané důležité místnosti (roomky) které naleznete na našem Discord serveru. Po zvolení místnosti, kterou si chcete zobrazit budete vyzvání abyste souhlasili s pravidly které, jsou určené pro náš Discord server. Když potvrdíte souhlas tak automaticky souhlasíte s pravidly, které, jsou uvedené na našem webu a na Discord serveru.

Jiný problém 🤔?

Pokud máte jiný problém a není zde napsaný článek můžete se nám ozvat na emailovou adresu [email protected] 📧.

Štítky

aaexa_12

🐝 + 🍯 = ❤️

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!