Zabezpečení herního účtu na projektu 🔑

Minecraft 29. říj 2021

Náš projekt dbá na vysokou bezpečnost na našem projektu. Pro všechny hráče jsme přidali lepší zabezpečení na herní účet, a to ten že si nyní můžete resetovat hesla pomocí emailové adresy. Doporučujeme si zabezpečit účet.

Jak přidat emailovou adresu na svůj herní účet 📧

Přihlásíme se na server mc.beegames.eu a na auth Lobby napíšeme příkaz /email add <e-mail> <e-mail znovu>. Doporučujeme si zkontrolovat emailovou adresu 2x zda jste jí zadali správně.

Vzhled příkazu

Jak si obnovit heslo na server 🔐

Pokud jste zapomněli heslo na náš Minecraft server a máte přiřazenou emailovou adresu na svém účtu na serveru tak stačí když se připojíte na server a napíšete příkaz /email recovery <e-mail>. Na emailovou schránku přijde poté zpráva s kódem, který je potřeba poté napsat na serveru.

Vzhled příkazu pro zaslání kódu na emailovou adresu

Zadání kódu z emailové schránky 🔑

Pokud jsme zadali při zabezpečování účtu správně emailovou adresu tak se podíváme do emailové schránky, zda nám přišla emailová zpráva od odesílatele [email protected].

Pokud nám emailová zpráva přišla tak si zkopírujeme kód ze zprávy a vložíme ho na Auth serveru do chatu. Poté nás server vyžádá abychom si heslo, změnili příkazem /email setpassword <NovéHeslo>. Jak nastavíme heslo tak se na server budeme přihlašovat novým zadaným heslem.

Vzhled emailové zprávy s ověřovacím kódem.

Problémy? ❓

Pokud byste měli problémy obraťte se na členy Helper týmu na našem Discord serveru.

Štítky

aaexa_12

🐝 + 🍯 = ❤️

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!